ko4
KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA RUBIKON

-BY CHRONIĆ NAJCENNIEJSZE

Rozwiń

„Polecam ludzi z Kancelarii Rubikon. Nie wiele razy w życiu okazano mi tyle życzliwości i zrozumienia. Wiadomo, że jest ich honorarium, ale jest ono warte takiej opieki”.

„Dziękuję, że pomogliście, gdy zabrakło najbliższej mi osoby”.

„Straciłam w wypadku moją Babcię, nie wiedziałam, że mogę otrzymać odszkodowanie. To dzięki przedstawicielowi Rubikonu dostałam pieniądze, dzięki którym mogłam spokojnie ukończyć studia. Mieszkałam tylko z Babcią.

„Jechałem bez pasów i miałem przyczynienie do wypadku. Mimo to wywalczyliście dla mnie pieniądze, których na pewno sam nigdy bym nie wywalczył. Będę was polecał każdemu.

„Polecam współpracę z Rubikonem, bo przez cały czas miałam pełna informacje o mojej sprawie i uzyskali dla mnie wysokie odszkodowanie”.

„Trzy lata temu w wypadku zginął nasz tata. Gdyby nie pomoc pracowników i przedstawiciela Kancelarii Rubikon nasze życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, aż strach myśleć. Pieniądze z odszkodowania pozwoliły nam wrócić pozbierać się po stracie i zacząć wszystko od nowa. Dziękujemy.”

„Kiedyś już inna kancelaria prowadziła moja sprawę, jednak postanowiłem dać ją jeszcze do Rubikonu i moje odszkodowanie podnieśli o ponad 300 %. Polecam”.

„Dziękuję Państwu za to, że wywalczyliście dla mnie tak duże odszkodowanie”.

„Po raz pierwszy od przedstawiciela Kancelarii Rubikon dowiedziałem się o moich prawach do odszkodowania. Dziś, gdy mam już te pieniądze jestem wdzięczny Panu Andrzejowi, za to że dał mi szanse na tak dużą zmianę”.

NASI PARTNERZY

Znajdziesz nas na Facebooku
f Kancelaria-Odszkodowawcza-Rubikon
   
i
 Infolinia: 801 555 518

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon Sp. z o.o.
ul. Oławska 9/2, 50-123 Wrocław
tel. 71 337 58 41

Copyright 2014 Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon
Realizacja: Agencja reklamowa3motion